Technologie

Používáme nejmodernější technologii digitálního tisku od firmy Epson – tiskárnu SC 80610, která je špičkou ve své třídě. Základní barvy CMYK, rozšířené o oranžovou, světle azurovou, světle purpurovou, světle černou a červenou rozšiřují barevné spektrum tisku.

Digitální tisk dvěma tiskovými hlavami

Tiskárna SC-S80610 používá dvě tiskové hlavy Epson PrecisionCore TFP nejnovější generace a inkousty Epson UltraChrome GS3 s novým složením. To je zárukou vynikajících výsledků se špičkovými barvami a ostrostí digitálního tisku.

Přesné barvy

SC-S80610 může produkovat širokou škálu vysoce přesných barev – nyní až 98,2 % PANTONE Solid Coated Colors1 podle systému PANTONE MATCHING SYSTEM® na základě hodnocení a certifikace společnosti Pantone.

Digitální tisk ochráníme

K ochraně digitálních tisků před mechanickým poškozením a UV zářením laminujeme fólie na špičkovém stroji NESCHEN COLDLAM 1650 s pneumatickým ovládáním přítlaku a vyhřívaným válcem. Tím dosahujeme kvalitního zalaminování tisku i matnou laminací bez silveringu (bublinek vzduchu mezi laminem a tiskem).

Doplňkové služby

  • K vyřezávání folií a ořezávání tisků slouží kvalitní Japonský plotr Mimaki s optickým systémem zaměření.
  • Nažehlovací tepelný lis Stahl pro potisk textilu.

S dopravou a montáží vám také pomůžeme

Vlastníme kompletní montážní a instalační prostředky od lešení po stroje a nástroje nutné k dopravě a montáži. Měřicí přístroje značky Leica, rovinné lasery, akumulátorové nářadí Milwaukee, Makita a Bosch. Ocelové konstrukce dodáváme na požádání s ochrannou žárovým zinkováním.

Chci nezávazně poptat