Potisk autoplachet a výroba bannerů

Bannery (plachty) jsou velice vhodné ke krátkodobé reklamě pro svou variabilitu a nenáročnou údržbu. Hodí se na nejrůznější sportovní akce, akční nabídky, příležitostné prodejce, realitní kanceláře a tam, kde je umístění klasické reklamní tabule náročné s ohledem na prostor, složitost montáže nebo legislativní překážky.

Bannery dodáváme v nejrůznějších gramážích a průhlednostech s nalisovanými oky na vypínací lanko. Můžeme dodat i přenosný stojan na bannery tzv. rollup a vy můžete vaši prezentaci rychle a jednoduše přemísťovat. Životnost digitálně tištěných bannerů je cca 2 roky podle umístění.

Potisk autoplachet

Reklama na autoplachty se provádí speciální sítotiskovou barvou, která má zaručenou UV stabilitu a plasticitu. Trvanlivost takové reklamy je obvykle stejná jako životnost autoplachty. Touto technologií nelze dělat obrázky a přechody barev. Hodí se na loga a nápisy. Potisk autoplachet je technologicky náročnější a provádíme ho zpravidla přímo na vozidle v kryté bezprašné hale u vás. Po skončení naší práce, může vozidlo vyjet.


Chci nezávazně poptat