Grafické návrhy

Jsme schopni navrhnout kompletní reklamní strategii vaší firmy včetně návrhu loga, grafického manuálu, firemního brandingu, reklamních tabulí, potisků autoplachet, reklamních nápisů na firemní vozidla a směrových naváděcích ukazatelů, firemních tiskovin a propagačních materiálů.

Na výsledný návrh reklamy zpracujeme vizualizaci na konkrétní prostor nebo vozidlo. Vlastníme databázi 40 000 vozidel v měřítku ze všech potřebných pohledů.

Vše můžete nechat na nás

Reklamu si můžete navrhnout sami a zhotovení nechat na nás. Pracujeme s nejrůznějšími PC vektorovými formáty: ai, cdr, eps, pdf, scv, které jsou pro zpracování na řezacím plotru nejlepší. Bitmapové formáty a podklady pro digitální tisk ve formátech pdf, bmp, jpg, tiff, … Vždy je důležité všechny fonty převést na křivky a obrázky do barevného prostoru CMYK. Pokud se v tomto neorientujete, rádi vám poradíme.

Dokonalé digitální barvy

Můžeme vám nabídnout desítky druhů písma, stejně tak barev fólií. Naše digitální tiskárna zvládne barvy, na které většina tiskáren nestačí. Barevný profil pokrývá více než 98 % PANTONE Solid Coated Colors.

V naši databázi jsou stovky nejrůznějších log, které jsou již připraveny a nemusíte proto platit za jejich přípravu.


Chci nezávazně poptat